Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Prahova a adoptat, într-o ședinţă extraordinară desfăşurată miercuri prin sistem audioconferință, scenariul în care va funcționa fiecare unitate de învățământ din județ, începând cu data

de 14 septembrie, în contextul pandemiei de coronavirus.

Aşa cum Telegrama anunţa de ieri, 415 unităţi din judeţ vor funcţiona după aşa-zisul scenariu verde, cu participarea tuturor elevilor la cursuri, 223 sunt în scenariul galben, cu unele restricţii şi decalaje, iar 9 rămân în scenariul roşu, cu toate cursurile mutate în mediul online.

Conform Ordinului nr. 5487/1494/2020 pentru aprobarea măsurilor de organizare a activităţii în cadrul unităţilor/instituţiilor de învăţământ în condiţii de siguranţă epidemiologică pentru prevenirea îmbolnăvirilor cu virusul SARS-CoV-2, hotărârile privind scenariul de funcționare pe parcursul anului școlar se actualizează săptămânal sau ori de câte ori este nevoie, a mai amintit Prefectura Prahova.

Scenariul 2:

Denumirea structurii cu personalitate juridică / Denumirea unităţii propriu-zise

1 COLEGIUL NAȚIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL NAȚIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

2 COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

3 COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

4 COLEGIUL NAȚIONAL "NICHITA STĂNESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL NAȚIONAL "NICHITA STĂNESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

5 COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

6 COLEGIUL DE ARTĂ "CARMEN SYLVA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL DE ARTĂ "CARMEN SYLVA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

7 COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

8 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

9 LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

10 LICEUL TEHNOLOGIC "LAZĂR EDELEANU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC "LAZĂR EDELEANU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

11 LICEUL TEHNOLOGIC "TOMA SOCOLESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC "TOMA SOCOLESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

12 LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

13 LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

14 LICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

15 LICEUL TEHNOLOGIC ADMINISTRATIV ȘI DE SERVICII "VICTOR SLĂVESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC ADMINISTRATIV ȘI DE SERVICII "VICTOR SLĂVESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "RADU STANIAN", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "RADU STANIAN", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

17 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "RADU STANIAN", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 19, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ELENA DOAMNA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ELENA DOAMNA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOMA CARAGIU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOMA CARAGIU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CANDIANO POPESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CANDIANO POPESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CANDIANO POPESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

22 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE MOISIL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE MOISIL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "RAREȘ VODĂ", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "RAREȘ VODĂ", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

24 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE COȘBUC", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE COȘBUC", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

25 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

26 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 51, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

27 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "FLORIN COMIȘEL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

28 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTUL VASILE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTUL VASILE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

29 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

30 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ANTON PANN", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ANTON PANN", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

31 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN GRIGORESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN GRIGORESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

32 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA VINERI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA VINERI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

33 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ANDREI MUREȘANU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ANDREI MUREȘANU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

34 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "HENRI MATHIAS BERTHELOT", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "HENRI MATHIAS BERTHELOT", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

35 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

36 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE EMIL PALADE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE EMIL PALADE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

37 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE EMIL PALADE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 20, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

38 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE EMIL PALADE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 22, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

39 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

40 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR NICOLAE SIMACHE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR NICOLAE SIMACHE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

41 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR NICOLAE SIMACHE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

42 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "I.A.BASSARABESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "I.A.BASSARABESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

43 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "SFINȚII ARHANGHELI MIHAIL ȘI GAVRIIL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "SFINȚII ARHANGHELI MIHAIL ȘI GAVRIIL", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

44 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "SCUFIȚA ROȘIE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "SCUFIȚA ROȘIE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

45 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "SCUFIȚA ROȘIE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

46 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 21, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 21, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

47 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

48 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 10, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

49 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

50 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 30, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 30, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

51 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 32, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 32, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

52 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 32, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.26, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

53 GRĂDINIȚA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

54 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

55 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL "CĂSUȚA CU POVEȘTI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

56 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL "SF. STELIAN", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

57 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 8, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

58 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "SF.MUCENIC MINA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "SF.MUCENIC MINA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

59 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "SF.MUCENIC MINA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 39, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

60 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 38, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 38, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

61 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 38, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 5, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

62 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 40, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 40, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

63 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL "CRAI NOU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL "CRAI NOU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

64 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 47, MUNICIPIUL PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 47, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

65 GRĂDINIŢA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT "DUMBRAVA MINUNATĂ", MUNICIPIUL PLOIEŞTI GRĂDINIŢA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT "DUMBRAVA MINUNATĂ", MUNICIPIUL PLOIEŞTI Scenariul 2

66 LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORAȘUL BĂICOI LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

67 LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORAȘUL BĂICOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DUMITRU GHENOIU", ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

68 LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORAȘUL BĂICOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȚINTEA, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

69 LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORAȘUL BĂICOI ȘCOALA PRIMARĂ DÎMBU, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

70 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, LILIEȘTI ORAȘUL BĂICOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, LILIEȘTI ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

71 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

72 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DÎMBU, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

73 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LILIEȘTI, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

74 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TUFENI, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

75 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȚINTEA, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

76 LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU", ORAȘUL BREAZA LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU", ORAȘUL BREAZA Scenariul 2

77 LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU", ORAȘUL BREAZA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREAZA DE JOS, ORAȘUL BREAZA Scenariul 2

78 COLEGIUL "ION KALINDERU", ORAȘUL BUȘTENI COLEGIUL "ION KALINDERU", ORAȘUL BUȘTENI Scenariul 2

79 COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL CÂMPINA COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

80 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENTRALĂ, MUNICIPIUL CÂMPINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENTRALĂ, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

81 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "B.P. HAȘDEU", MUNICIPIUL CÂMPINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "B.P. HAȘDEU", MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

82 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

83 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

84 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL CÂMPINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

85 LICEUL "SIMION STOLNICU", ORAȘUL COMARNIC LICEUL "SIMION STOLNICU", ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

86 LICEUL "SIMION STOLNICU", ORAȘUL COMARNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 GHIOȘEȘTI, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

87 LICEUL "SIMION STOLNICU", ORAȘUL COMARNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

88 LICEUL "SIMION STOLNICU", ORAȘUL COMARNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 GHIOȘEȘTI, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

89 LICEUL "SIMION STOLNICU", ORAȘUL COMARNIC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PODU LUNG, ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

90 LICEUL TEORETIC "ȘERBAN VODĂ", ORAȘUL SLĂNIC LICEUL TEORETIC "ȘERBAN VODĂ", ORAȘUL SLĂNIC Scenariul 2

91 LICEUL TEORETIC "BRÂNCOVEANU VODĂ", ORAȘUL URLAȚI LICEUL TEORETIC "BRÂNCOVEANU VODĂ", ORAȘUL URLAȚI Scenariul 2

92 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CĂNUȚĂ IONESCU", ORAȘUL URLAȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CĂNUȚĂ IONESCU", ORAȘUL URLAȚI Scenariul 2

93 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "CLOPOȚICA", ORAȘUL URLAȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "CLOPOȚICA", ORAȘUL URLAȚI Scenariul 2

94 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "CLOPOȚICA", ORAȘUL URLAȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JERCĂLĂI, ORAȘUL URLAȚI Scenariul 2

95 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "CLOPOȚICA", ORAȘUL URLAȚI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VALEA URLOII, ORAȘUL URLAȚI Scenariul 2

96 COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE IORGA", ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE IORGA", ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 2

97 LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN "ROMEO CONSTANTINESCU", ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN "ROMEO CONSTANTINESCU", ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 2

98 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA APOSTOLACHE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA APOSTOLACHE Scenariul 2

99 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFINȚII ÎMPĂRAȚI", COMUNA BALTA DOAMNEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT LACU TURCULUI, COMUNA BALTA DOAMNEI Scenariul 2

100 LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BĂRCĂNEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BĂRCĂNEȘTI Scenariul 2

101 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERTEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BERTEA Scenariul 2

102 ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA CERAȘU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SLON, COMUNA CERAȘU Scenariul 2

103 LICEUL TEHNOLOGIC, SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI LICEUL TEHNOLOGIC, SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI Scenariul 2

104 LICEUL TEHNOLOGIC, SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI Scenariul 2

105 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIORANII DE SUS, COMUNA CIORANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIORANII DE SUS, COMUNA CIORANI Scenariul 2

106 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIORANII DE SUS, COMUNA CIORANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CIORANII DE SUS, COMUNA CIORANI Scenariul 2

107 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ Scenariul 2

108 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT ȚIPĂREȘTI, COMUNA COCORĂȘTII MISLII Scenariul 2

109 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII ȘCOALA PRIMARĂ, SAT ȚIPĂREȘTI, COMUNA COCORĂȘTII MISLII Scenariul 2

110 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PLATON MOCANU", SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PLATON MOCANU", SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

111 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PLATON MOCANU", SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

112 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PLATON MOCANU", SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT DRAJNA DE SUS, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

113 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PLATON MOCANU", SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT OGRETIN, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

114 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PLATON MOCANU", SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT DRAJNA DE SUS, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

115 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PLATON MOCANU", SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT OGRETIN, COMUNA DRAJNA Scenariul 2

116 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 2

117 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 2

118 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MERI, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 2

119 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI Scenariul 2

120 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE", COMUNA DUMBRAVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE", COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

121 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE", COMUNA DUMBRAVA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

122 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE", COMUNA DUMBRAVA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CIUPELNIȚA, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

123 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE", COMUNA DUMBRAVA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT ZĂNOAGA, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

124 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE", COMUNA DUMBRAVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIUPELNIȚA, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

125 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ÎNVĂȚĂTOR DINU NICOLAE", COMUNA DUMBRAVA ȘCOALA PRIMARĂ, SAT ZĂNOAGA, COMUNA DUMBRAVA Scenariul 2

126 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EROU SERGENT GRIGORE IOAN", COMUNA DUMBRĂVEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EROU SERGENT GRIGORE IOAN", COMUNA DUMBRĂVEȘTI Scenariul 2

127 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EROU SERGENT GRIGORE IOAN", COMUNA DUMBRĂVEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA DUMBRĂVEȘTI Scenariul 2

128 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EROU SERGENT GRIGORE IOAN", COMUNA DUMBRĂVEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MĂLĂIEȘTII DE JOS, COMUNA DUMBRĂVEȘTI Scenariul 2

129 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EROU SERGENT GRIGORE IOAN", COMUNA DUMBRĂVEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT PLOPENI, COMUNA DUMBRĂVEȘTI Scenariul 2

130 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EROU SERGENT GRIGORE IOAN", COMUNA DUMBRĂVEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PLOPENI, COMUNA DUMBRĂVEȘTI Scenariul 2

131 LICEUL TEORETIC, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE LICEUL TEORETIC, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 2

132 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN MOGA", SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN MOGA", SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 2

133 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 2

134 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE Scenariul 2

135 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG Scenariul 2

136 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT, SAT BRĂTĂȘANCA, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG Scenariul 2

137 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG Scenariul 2

138 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BRĂTĂȘANCA, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG Scenariul 2

139 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET Scenariul 2

140 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA GORNET Scenariul 2

141 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT CUIB, COMUNA GORNET Scenariul 2

142 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET ȘCOALA PRIMARĂ, SAT CUIB, COMUNA GORNET Scenariul 2

143 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GORNET ȘCOALA PRIMARĂ, SAT NUCET, COMUNA GORNET Scenariul 2

144 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

145 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

146 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MOCEȘTI , COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

147 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VALEA CUCULUI, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

148 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VALEA CUCULUI, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

149 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA IORDĂCHEANU ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MOCEȘTI, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

150 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VĂRBILA, COMUNA IORDĂCHEANU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VĂRBILA, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

151 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VĂRBILA, COMUNA IORDĂCHEANU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VĂRBILA, COMUNA IORDĂCHEANU Scenariul 2

152 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

153 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

154 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT COCORAȘTII CAPLI, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

155 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT LUNCA PRAHOVEI, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

156 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SATU BANULUI, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

157 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT, COCORĂŞTII CAPLII Scenariul 2

158 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT LUNCA PRAHOVEI, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

159 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT SATUL BANULUI, COMUNA MĂGURENI Scenariul 2

160 COLEGIUL "FERDINAND I", COMUNA MĂNECIU COLEGIUL "FERDINAND I", COMUNA MĂNECIU Scenariul 2

161 COLEGIUL "FERDINAND I", COMUNA MĂNECIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA MĂNECIU Scenariul 2

162 COLEGIUL "FERDINAND I", COMUNA MĂNECIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA MĂNECIU Scenariul 2

163 COLEGIUL "FERDINAND I", COMUNA MĂNECIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, COMUNA MĂNECIU Scenariul 2

164 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOMA T. SOCOLESCU", COMUNA PĂULEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOMA T. SOCOLESCU", COMUNA PĂULEȘTI Scenariul 2

165 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PLOPU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PLOPU Scenariul 2

166 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

167 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT NUCȘOARA DE JOS, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

168 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT POSEȘTII-PĂMÎNTENI, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

169 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT VALEA PLOPULUI, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

170 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT NUCȘOARA DE JOS, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

171 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VALEA PLOPULUI, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

172 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÂNTENI, COMUNA POSEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ, SAT VALEA SCREZII, COMUNA POSEȘTI Scenariul 2

173 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PUCHENII MOȘNENI, COMUNA PUCHENII MARI Scenariul 2

174 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘOTRILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘOTRILE Scenariul 2

175 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TÂRGȘORU VECHI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TÂRGȘORU VECHI Scenariul 2

176 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TÂRGȘORU VECHI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT STREJNICU, COMUNA TÂRGȘORU VECHI Scenariul 2

177 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT STREJNICU, COMUNA TÂRGȘORUL VECHI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT STREJNICU, COMUNA TÂRGȘORUL VECHI Scenariul 2

178 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT STREJNICU, COMUNA TÂRGȘORUL VECHI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TÂRGȘORU VECHI Scenariul 2

179 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROF.DINU MIHAIL DAN", SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROF.DINU MIHAIL DAN", SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI Scenariul 2

180 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROF.DINU MIHAIL DAN", SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TOMȘANI Scenariul 2

181 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROF.DINU MIHAIL DAN", SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MAGULA, COMUNA TOMȘANI Scenariul 2

182 LICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE IONESCU-SISEȘTI", COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂLICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE IONESCU-SISEȘTI", COMUNA VALEA CĂLUGĂREASCĂ Scenariul 2

183 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1, MUNICIPIUL PLOIEȘTI CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

184 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.2, MUNICIPIUL PLOIEȘTI CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.2, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

185 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE Scenariul 2

186 PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PLOIEȘTI PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

187 PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PLOIEȘTI CLUBUL COPIILOR, ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

188 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, MUNICIPIUL PLOIEȘTI CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

189 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL ŞI PRELUNGIT ''DANDELION'' , ORAŞUL BĂICOI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL ŞI PRELUNGIT ''DANDELION'' , ORAŞUL BĂICOI Scenariul 2

190 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT "MISH-MASH", ORAȘUL BĂICOI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT "MISH-MASH", ORAȘUL BĂICOI Scenariul 2

191 LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" BREAZA LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" BREAZA Scenariul 2

192 ȘCOALA POSTLICEALĂ "LOUIS PASTEUR" CÂMPINA ȘCOALA POSTLICEALĂ "LOUIS PASTEUR" CÂMPINA Scenariul 2

193 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ "DR.DINU", MUNICIPIUL CÂMPINA ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ "DR.DINU", MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

194 ȘCOALA PRIMARĂ "ANGELS" PĂULEȘTI ȘCOALA PRIMARĂ "ANGELS" PĂULEȘTI Scenariul 2

195 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT ''HELLO KIDS " GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT ''HELLO KIDS " Scenariul 2

196 LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" PLOIEȘTI Scenariul 2

197 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "EXCELSIS" , MUNICIPIUL PLOIEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ "EXCELSIS" , MUNICIPIUL PLOIEŞTI Scenariul 2

198 ȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ "SPECTRUM" PLOIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ "SPECTRUM" PLOIEȘTI Scenariul 2

199 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ "REGINA MARIA DE ROMÂNIA" PLOIEȘTI ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ "REGINA MARIA DE ROMÂNIA" PLOIEȘTI Scenariul 2

200 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”MIRABELA”, COMUNA PĂULEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”MIRABELA”, COMUNA PĂULEȘTI Scenariul 2

201 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT ”FIRST STEP”, COMUNA BUCOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT ”FIRST STEP”, COMUNA BUCOV Scenariul 2

202 LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII "SFÂNTUL APOSTOL ANDREI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII "SFÂNTUL APOSTOL ANDREI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI Scenariul 2

203 COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE GRIGORESCU", MUNICIPIUL CÂMPINA COLEGIUL NAȚIONAL "NICOLAE GRIGORESCU", MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

204 LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN ISTRATI", MUNICIPIUL CÂMPINA LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN ISTRATI", MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

205 LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC, MUNICIPIUL CÂMPINA LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC, MUNICIPIUL CÂMPINA Scenariul 2

206 CLUBUL COPIILOR "MARTHA BIBESCU", ORAȘUL COMARNIC CLUBUL COPIILOR "MARTHA BIBESCU", ORAȘUL COMARNIC Scenariul 2

207 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL "SFINȚII APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL" PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL "SFINȚII APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL" PLOIEȘTI Scenariul 2

208 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "DUCKY-DUCK" PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "DUCKY-DUCK" PLOIEȘTI Scenariul 2

209 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "PIȘCOŢEL" PLOIEȘTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "PIȘCOŢEL" PLOIEȘTI Scenariul 2

210 ŞCOALA PRIMARĂ "CĂSUȚA CU POVEȘTI" PLOIEȘTI ŞCOALA PRIMARĂ "CĂSUȚA CU POVEȘTI" PLOIEȘTI Scenariul 2

211 LICEUL TEHNOLOGIC "TEODOR DIAMANT", ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI LICEUL TEHNOLOGIC "TEODOR DIAMANT", ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

212 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL", ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL", ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

213 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL", ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

214 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL", ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

215 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL", ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SECIU, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

216 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL", ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI ȘCOALA PRIMARĂ SECIU, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

217 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

218 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

219 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

220 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, ORAȘUL BOLDEȘTI-SCĂENI Scenariul 2

221 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG Scenariul 2

222 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRGScenariul 2

223 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÎRG CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, COMUNA FILIPEȘTII DE TÎRG Scenariul 2

Image
Image
Image
Image

Articol preluat de pe:http://www.telegrama.ro

https://www.telegrama.ro/social/educatie/lista-%C5%9Fcolilor-%C5%9Fi-gr%C4%83dini%C5%A3elor-care-se-deschid-sub-scenariul-portocaliu-%C3%AEn-prahova.html

Most Read